Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超可愛❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
Price: HK$82.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302277979999170 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超可愛❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
Author: y***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這頂很好看,顏色沒有落差,戴起來也不像假髮
顏色: 粉色 | 1 photo(s)
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級美 非常好看 不過沒有髮網
顏色: 粉色 | 1 photo(s)
Author: j***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色感覺沒那麼紫 朋友都說不適合我
顏色: 粉色 | 1 photo(s)